שיעורי ריקוד דיסקו פרייסטייל

שיעורי ריקוד חופשי – דיסקו פרייסטייל בסטודיו רק לרקוד  מיועדים לאנשים אשר מתביישים לקום מהכסא במסיבות ואירועים פרטיים ולכבוש את רחבת הריקודים, ההצדקה שהם נותנים לכך היא שהם בעלי “רגליים שמאליות”, “חסרי חוש קצב”, “חסרי קוארדינציה” ועוד…

שיעור ריקוד חופשי (דיסקו פרייסטייל) מקנה הבנה ותרגול מעשי של תנועת הגוף במרחב האישי והכללי. הקשבה ותרגול למקצבים שונים: דיסקו, מזרחי, רוקנרול, לטיני, מרוקאי, תימני ועוד …

לכל אחד יש סגנון ריקוד אישי ולימוד צעדי ריקוד נותן לכם את הבטחון בידע של הצעדים ומוריד את החשש של רוב התלמידים “לעשות צחוק מעצמי”. מתוך מגוון של צעדי ריקוד למקצבים שונים במוסיקה, אתם תתחברו למה שנכון וטבעי לכם. יחד נלטש את התנועות, נלמד את טווחי התנועה של חלקים שונים בגוף ונשלב אותם יחד עם חלקים נוספים בהתאמה ובחן (קוארדינציה).

אם אתם נמנים עם אלה שכן קמים מהכסא ואינכם מתביישים לרקוד, גם אתם תוכלו למצוא עניין רב בשיעור ריקוד חופשי. תוכלו להעשיר את מאגר התנועות המוכרות הקיימות בכם, ללמוד צעדי ריקוד חדשים ולהוסיף חן לתנועה הטבעית שלכם ואף ללמוד סגנונות חדשים בריקוד בשניים ובכלל.

זוגות שמגיעים ללמוד את ריקוד החתונה, מבלים ערב שלם על רחבת הריקודים מעבר לריקוד הסולו שלהם כזוג נשוי. אחרי מספר שיעורים בסגנון הריקוד החופשי, רוכשים בטחון ואלגנטיות בתנועת הגוף ונהנים לרקוד ולצפות בעצמם בדי.וי.די גם הרבה שנים אחרי.

תגובות שקיבלתי שמאוד מחממות את הלב “מי שמכיר אותנו כאנשים שלא רוקדים, לא האמין שלא ירדנו מרחבת הריקודים במהלך כל הערב” – לשמוע מילים כאלה, בשבילי זה סיפוק אדיר לדעת שבחרתי ללמד ריקוד מתוך אהבה ושליחות לשמה.

תגובות נוספות שקיבלתי מתלמידים נוספים נשים וגברים כאחד- “שיעורי הריקוד מוסיפים לי חינניות ומודעות גבוהה לגופי, בטחון העצמי גדל ואפילו ביומיום היציבה שלי וההליכה שמעולם לא חשבתי עליהם השתפרו פלאים”

אם יש לכם עדיין ספקות לגבי לימוד של שיעורי ריקוד, אתן מוזמנים ליצור קשר ולחוות את ההבדל בין לפני ואחרי.

אורלי לוי אלכסנדר – סטודיו רק לרקוד’